Стільниці зі штучного каменю від компанії STOLIKo

На зміну натуральним матеріалам приходять сучасні аналоги, які не поступаються їм за своїм високим споживчим характеристикам. Використання сучасних технологій дозволяє отримувати кухонні стільниці зі штучного каменю, здатні витримувати більш високі навантаження, ніж зразки з 100% природної сировини.

Благородно виглядає стільниця в вітальню зі штучного каменю. Неозброєним поглядом складно визначити рукотворне походження матеріалу. Висококласний зовнішній вигляд і доступна ціна дозволяють оформляти центральні кімнати за допомогою сучасної сировини, зберігаючи класичну стилістику інтер’єру.

Кухонні стільниці зі штучного каменю: переваги

Стильна і практична стільниця зі штучного каменю на замовлення від компанії STOLIKo – це гідна заміна виробам з натурального каменю. Ми пропонуємо тільки кращі зразки, і наш асортимент дозволяє підібрати до будь-якого інтер’єру підходящий варіант. Розумні і повністю обґрунтовані ціни – вагомий аргумент на користь оформлення замовлень в нашому віртуальному магазині.

На сайті можна замовити стільницю з композитного матеріалу або кварцового агломерату. Це дуже твердий матеріал, що складається на 90% з натуральної сировини. Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення стільниць зі штучного каменю, основними перевагами яких є:

  • – краса і міцність;
  • – надійність і довговічність;
  • – стійкість до хімічного, механічного та температурного впливу;
  • – простота і невибагливість догляду.

Нашим покупцям надається можливість здійснити замовлення стільниці зі штучного каменю на сайті з представлених колірних рішень. Текстура композитного матеріалу прекрасно імітує природний камінь, тому ви без зусиль підберете відповідний зразок для свого дому. Завдяки сучасному виробництву стільниця з Caesarstone виконується в матовому або полірованому варіанті. Бездоганна якість зберігається навіть після багаторічного терміну експлуатації, оскільки експлуатаційні параметри даного матеріалу чудові.

Стільниці з кварцового каменю є справжньою окрасою будь-якого інтер’єру. Вони безвідмовно служать в будь-яких умовах і ідеальні для віталень і кухонь, ванних кімнат і барних стійок. Ще однією перевагою цього матеріалу вважається стійкість кольору. Стільниця з кварцового каменю на замовлення не змінює своїх властивостей і через кілька років. Клієнти можуть доповнювати інтер’єр іншими виробами з кварцового композиту через тривалий час, і ми гарантуємо точний збіг обраного кольору.

Легкий догляд і стійкість до різних забруднень – як раз ті параметри, які ідеально підходять для сучасних господинь. За рахунок відсутності пор і мікротріщин на поверхнях стільниць з кварцового каменю не утворюються поселення грибків і плісняви.

Як замовити стільницю зі штучного каменю

Замовити стільницю зі штучного каменю просто. На нашому сайті представлені зразки матеріалів і готових виробів. Тут же ви знайдете дуже зручну форму заявки. Оформлюючи в Києві замовлення на стільниці зі штучного каменю, слід заповнити всього кілька граф із зазначенням імені та контактних координат, а також повідомити нам дані про виріб. Після отримання заявки представники нашої компанії уточнюють нюанси і приступають до виконання завдання. Наші фахівці здійснюють замовлення стільниці зі штучного каменю в Києві строго в обумовлені терміни.

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#