Стільниця з українського граніту на замовлення

Стільниця – це робоча частина меблів на кухні, в їдальні, в кафе, готелі, або барі. Вона зазвичай призначена для виконання різної роботи, що вимагає стійкості др високих температур, а також до механічних і хімічних навантажень. Це незамінна деталь в обстановці будь-якої кімнати.

Стільниці з українського граніту все частіше можна зустріти в сучасному домі, або офісі. Натуральний камінь в інтер’єрі був популярним завжди, але останнім часом його використання досягло грандіозних масштабів і це зрозуміло. Універсальним поєднанням краси і практичності наділені всі види граніту, здобуті в кар’єрах нашої країни.

Купити стільницю з українського граніту за розумною ціною можна на сайті Stoliko. Для цього достатньо заповнити форму замовлення і обговорити деталі майбутнього виробу з нашим менеджером. Вартість виробу залежить від розміру, сорту каменю, форми поверхні і її торців, а також від кількості додаткових отворів і заглибин. Щоб уточнити ціну і терміни виготовлення, зателефонуйте нам, або напишіть нам за координатами, вказаними на цій сторінці.

Граніт по праву вважається одним з найбільш міцних і довговічних матеріалів, який можна використовувати для виробництва стільниць. Він утворюється внаслідок кристалізації гірських порід. В його склад входить кварц, шпат і слюд. Добре відполірований камінь має розкішний блиск, що зробило столик з українського граніту популярним серед архітекторів і дизайнерів. По міцності і практичності граніт подібний до таких благородним матеріалами, як травертин і мармур.

Стільниця з українського граніту на замовлення об’єднує в собі кращі якості:

  • – оригінальні благородні візерунки, які пасують до декору будь-якого інтер’єру;
  • – не боїться контакту з водою і миючими засобами;
  • – на неї можна ставити гарячі предмети;
  • – стійка до подряпин і сколів;
  • – гігієнічність. Полірована гранітна стільниця для кухні не накопичує бруд і шкідливі мікроорганізми;
  • – довговічність. Яскраві кольори граніту не вигоряють на сонці і залишаються як нові навіть через десяток років.

Вона стане незамінною помічницею в кожному домі. В компанії Stoliko ви можете вигідно замовити стільницю з українського граніту. Великий асортимент продукції дозволяє кожному вибрати матеріал на свій смак. У нас ви знайдете: покостівський, маслівський, василівський граніт, а також марки межерічка, лезники і дідковичі. Кожну плиту фахівці Stoliko перевіряють на рівень радіації, який не повинен перевищувати природний фон. Сучасне обладнання дозволяє проводити виготовлення стільниць з українського граніту різноманітних форм і розмірів. Також ми прорізаємо жолоби, отвори і прорізи під мийку будь-якої форми, відповідно до побажань замовника. Компанія Stoliko дає гарантію на багаторічну експлуатацію своєї продукції.

Кухонна стільниця з граніту має підвищену міцність і стійкість до пошкоджень. З нею можна позбутися від обробної дошки. Величезний асортимент матеріалу і низькі ціни в Stoliko не залишать байдужими ні покупця, ні досвідченого дизайнера. Незвичайні візерунки граніту привнесуть нотки оригінальності і розкоші в дизайн вашого приміщення. Завдяки прямим поставкам з українських родовищ, ми можемо запропонувати кухонний стіл з граніту за найвигіднішими цінами в Києві та Україні. Детально ознайомитись з варіантами візерунків допоможуть фото високої роздільної здатності, розміщені у нас на сайті. Замовляючи в Stoliko, ви можете бути впевненими, що купуєте якісну, екологічно чисту гранітну стільницю, яка вам прослужить не один десяток років.

Гранітна стільниця Київ – це надійність і вишуканість благородного каменю.

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#