Замовити стільницю з імпортного граніту

Останні тенденції дизайну інтер’єру підштовхують сьогодні все більше людей замовляти стільниці з натурального граніту. Їх практичність і неперевершений зовнішній вигляд також грають не останню роль у виборі.

Виготовлення стільниць з граніту, переваги:

  • – неповторний візерунок, який стане прикрасою вашої кімнати;
  • – висока міцність матеріалу і його стійкість до механічних пошкоджень;
  • – дуже великий термін експлуатації;
  • – хороша стійкість до хімічних засобів і води;
  • – не вбирає і не затримує бруд і жир;
  • – не змінюється при контакті з гарячими поверхнями.

 

Завдяки своїм характеристикам гранітна стільниця на замовлення зручна для експлуатації на кухні, у ванній кімнаті, у вітальні, або в їдальні. Спектр їх застосування досить широкий. Барні стійки, журнальні столики, каміни, декоративні пластини на стінах, полички у ванній кімнаті, кухонні робочі поверхні, столики з граніту – це далеко не повний перелік місць, де можна його використовувати.

Компанія Stoliko використовує сучасне італійське обладнання для виробництва якісних виробів з натурального каменю. Щоб можна було замовити стільницю з граніту будь-яких розмірів, в якості джерел ми використовуємо закордонні кар’єри з високою блочністю. Блочність – це об’єм породи, в якому відсутні тріщини.

Широкий асортимент кольорів та візерунків гранітних плит на підприємстві Stoliko дозволить вам вибрати саме той варіант, який ідеально буде поєднуватися з вашим інтер’єром. На нашому сайті представлена велике розмаїття матеріалів з різних країн: Laponia Green з Норвегії; Azul, Palomino, Xango Red, Kilimandjaro, Splendour White, Splendour Gold, Snow White, Patagonia, Oro, Golden Dream з Бразилії; Granit 1, Granit 2, Tan Brown, Paradiso з Індії.

Найбільш популярна полірована гранітна стільниця в ванну кімнату, з огляду на її практичність і універсальність. Є кілька способів обробки граніту і кожен з них по-своєму змінює зовнішній вигляд каменю:

  • -полірування робить поверхню гладкою і додає дзеркальний блиск;
  • – за допомогою лощіння можна зробити візерунок більш яскравим і насиченим, а поверхню матовою;
  • – після термообробки за допомогою гарячого струменя газу стільниця стає шорсткою;
  • – для імітації природних відколів використовується цілий набір різних інструментів.

Гранітні стільниці для кухні мають багато практичних якостей. Можна спокійно ставити гарячий посуд. Граніт не окислюється при постійному контакті з водою. Не накопичує жир і легко відмивається. На ній можна різати продукти.

Якщо купити стільницю з граніту, вона буде радувати господиню дому багато років. Її вартість досить висока, але зручність, практичність і розкішний зовнішній вигляд, який не змінюється з роками, виправдовують таку ціну.

Установка гранітної стільниці вимагає певної підготовки. Місце для неї має бути рівним, виставленим за допомогою рівня. Меблі, на яких буде кріпитися стільниця, повинні не хитатися і бути міцними, здатними витримати велике навантаження. Потрібно впевнитися, що плита буде мати багато опорних точок. При установці майже завжди використовується спеціальний герметик, колір якого збігається з кольором каменю.

Щоб замовити гранітну стільницю, необхідно провести попередні вимірювання. Ваша стільниця може бути з отворами, або прорізом під мийку, чи варильну поверхню. Торцям стільниці ми надамо бажаної форми. Також ми виконаємо всі додаткові побажання, відмічені вами в замовленні.

Вам потрібна гранітна стільниця в Києві? Компанія Stoliko виготовить її і доставить в короткі терміни по місту, або в будь-який населений пункт по всій Україні. Можна порахувати розміри стільниці самостійно, або викликати фахівця. Скористайтеся послугами нашої компанії, щоб ваші бажання перетворилися в реальність.

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#