Стільниці з оніксу на замовлення

Онікс – це гарний кварцовий камінь. Сьогодні його використовують не тільки для виготовлення сувенірів, але й для більш крупних об’єктів, таких як стільниці. Онікс може бути різних кольорів і візерунків. Найпопулярніші відтінки у цього каменю серед покупців теплі: жовтий, мед і карамель. Вони гарно поєднуються з дерев’яними меблями, а світло яке від них відбивається, створює затишну атмосферу. Стільниці з оніксу на замовлення можна побачити в розкішних коттеджах, готелях, ресторанах і офісах.

Стільниця онікс для кухні, ванної кімнати, головні переваги:

 • – розкішний вигляд. Онікс має багатошарову структуру, завдяки чому кожна стільниця матиме оригінальний візерунок. Її елегантна поверхня виглядатиме витончено, шикарно і ексклюзивно;
 • – довговічність. Стільниця з оніксу на замовлення не боїться вологи і ультрафіолету. Вона не потребує спеціального догляду і з часом не змінить вигляду;
 • – полірований онікс добре відбиває природне і штучне світло. Стільниця з нього буде прикрасою будь-якого інтер’єру;
 • – надійність. Стільниця в ванну кімнату з оніксу стійка до подряпин і високих температур;
 • – за властивостями, онікс нагадує мармур, а де в чому навіть кращий за нього, наприклад, за рівнем водопоглинання і жорсткості;
 • – онікс частково пропускає світло. Це дає можливість створити казкову атмосферу в ванній кімнаті, столовій кімнаті чи на кухні, де стільниця буде наповнена внутрішнім сяйвом;
 • – стійкість до постійного контакту з водою зробили найрозповсюдженішим варіантом кухонні стільниці з оніксу, або в ванній кімнаті.

Підприємство Stoliko, що входить в склад корпорації ABCstoneZ, спеціалізується на виготовленні стільниць з натурального каменю, в тому числі і оніксу. Прямі поставки матеріалу з кар’єрів забезпечують найвигіднішу ціну в Україні, а висококваліфіковані працівники і італійське обладнання гарантують високу якість виробів. Ви можете замовити стільницю з оніксу в Києві, і вона буде виглядати чудово в будь-якому приміщенні.

В широкому асортименті компанії Stoliko за низькими цінами ви знайдете усі можливі кольори цього благородного каменю: Onyx, yellow, striatto, Mexico, honey, fire, caramel, bubble і Onyx 3D. Завдяки тому, що онікс достатньо добре піддається обробці, з ним можна втілювати в життя будь-які сміливі дизайнерські проекти і надавати йому будь-якої форму.

Чому варто замовити в Stoliko стільницю, або журнальний столик з оніксу:

 • – повна і вичерпна інформація по проекту і виготовленню вашої стільниці;
 • – наша компанія застосовує передові технології і обладнання для виробництва;
 • – про стан вашої стільниці ви зможете дізнатись від персонального консультанта;
 • – консультації по догляду за виробом;
 • – детальний і остаточний розрахунок ви отримаєте ще до початку виробництва;
 • – фірмова гарантія на продукцію.

Якісна стільниця для кухні з оніксу, яку готує наша досвідчена команда, буде відповідати усім побажанням. Компанія Stoliko  працює без посередників, а стільниці обробляються на власній виробничій базі, тому ми контролюємо якісне виготовлення на всіх його етапах, а наші ціни нижчі, ніж в інших фірм Києва і України. Завдяки нашій системі логістики, ви можете замовити стільницю з оніксу Київ і отримати її в найкоротші строки. 

Не потрібно відкладати на потім, дзвоніть нам за телефонами вказаними на сторінці, або пишіть: stoliko2016@gmail.com. Достатньо замовити стільницю з онікса у нас, щоб реалізувати ваші найсміливіші дизайнерські ідеї і фантазії. Зробіть замовлення в компанії Stoliko і ми гарантуємо що ви  залишитесь задоволені вибором!

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#