Стільниці для кухонь

  1. Кухонні стільниці від компанії STOLIKo

Компанія STOLIKo пропонує унікальні кухонні стільниці з мармуру, граніту, онікса і кварциту. Все частіше власники будинків і навіть невеликих квартир вибирають в якості оздоблювального матеріалу натуральний камінь, і ми знаємо в цьому толк. У нас можна замовити кухонну стільницю з мармуру в будь-якому варіанті виконання. Ми втілюємо ваші ідеї в реальність і допомагаємо у створенні кухні-мрії. На сайті в широкому асортименті ви знайдете кращі зразки з натуральних і штучних матеріалів, а оформити замовлення ви можете за найвигіднішою ціною.

Кам’яна стільниця на кухню – естетика і покращений функціонал

Ідеально гладкі з неповторним візерунком мармурові стільниці для кухні від компанії STOLIKo – це неповторний дизайн з елементом розкоші. Шляхетний камінь задає тон кухні, виступає головним інтер’єрним елементом, вигідно підкреслюючи витончений смак і стиль.

Оригінальна фактурна стільниця для кухні з натурального каменю підходить до будь-якого напрямку в дизайні. Ми пропонуємо величезний вибір колірних рішень і малюнків мармуру, які відмінно гармонують в просторі кухні з іншими складовими компонентами декору. На нашому сайті можна найбільш вдало підібрати колірне рішення до основного фону приміщення і меблів або виграшно зіграти на контрасті кольорів.

Красива і вишукана з фантастичною природною фактурою кам’яна стільниця на кухню крім своїх приголомшливих естетичних властивостей має цілу низку якісних показників:

  • – надійність і довговічність;
  • – гігієнічність і безпека експлуатації;
  • – краса й індивідуальність.

За рахунок бездоганного полірування поверхні кам’яна кухонна стільниця візуально розширює простір. Для цінителів шику і елегантності підходить стільниця на кухню з оніксу. Незважаючи на деяку різницю в ціні, виразний малюнок, прозора текстура і приголомшлива колірна гамма не залишають потенційних володарів байдужими. Приміщення наповнюється особливою теплотою, якщо в ньому присутня дивовижної краси стільниця з благородного онікса. Нашим клієнтам ми пропонуємо на вибір теплі і холодні відтінки цього чудового природного матеріалу.

Дуже красивим і практичним рішенням є стільниці з граніту. Природний, неповторний і гармонійний малюнок каменю, який залишається незмінним протягом усього терміну служби, висока стійкість до будь-якого зовнішнього впливу і агресивних середовищ, високих температур і механічних пошкоджень дозволяють з повною впевненістю віддати граніту пальму першості.

Стільниця зі штучного каменю – відмінна імітація

На нашому сайті ви також можете за вигідною ціною придбати демократичний аналог, яким є кухонна стільниця зі штучного каменю. Цей матеріал все більше набирає популярність завдяки високим експлуатаційним характеристикам і гідним зовнішнім виглядом.

Ми пропонуємо різноманітні рішення, цікаву фактуру і палітру кольорів. На сучасний кухонний стіл з кварцу можна сміливо поставити гарячий посуд, на ньому не залишається ніяких плям від продуктів харчування і напоїв. Композитний матеріал не боїться високої температури, контактів з гострими предметами і побутовими миючими засобами.

На нашому сайті можна замовити оригінальний виріб фігурної форми, наприклад, такий як цікава стільниця-острів з кварциту. Вона екологічно чиста, безпечна і дуже надійна, при цьому ефектний виріб для кухні довго радуватиме бездоганною якістю і зовнішнім виглядом.

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#