Онікс на стіну з підсвіткою

Такий натуральний камінь, як онікс ніколи не вийде з моди. Його різноманітність відтінків палітри кольорів (червоний, жовтий, помаранчевий, зелений, синій і білий), а також хвилясті лінії або плямистий малюнок дозволяють втілити найрізноманітніші фантазії для оформлення інтер’єру. Онікс на стіну з підсвічуванням є прекрасним рішенням оформлення простору і створення затишної атмосфери в приміщенні. Даний матеріал має унікальну властивість пропускати через себе світло. Це збагачує кімнату і показує що власник творча особистість.

Користуючись природними перевагами даного каменю, ви можете легко створити додаткове освітлення в приміщенні. Використання світлодіодних стрічок дає можливість отримувати максимальний ефект підсвічування онікса. Замовити та встановити такий шедевр природи, можна скориставшись номером на нашому сайті. Менеджер відповість на всі запитання що у Вас виникнуть.

Хочемо відзначити також те, що не всі види онікса добре просвічуються. Як показує досвід, зелений, жовтий, блакитний і білий кольори ділянок даного каменю прекрасно пропускають світло. А ось червона, чорна, сіра, а також коричнева породи не пропускають світло. Очевидно, що камінь, будучи практично одного кольору (білий, жовтий, зелений) буде більш рівномірно пропускати через себе світло. Зверніть увагу на представлені фото в нашому каталозі. Уявіть, як це все незвично і дуже красиво виглядає вживу.

Ми пропонуємо придбати онікс на стіну з підсвічуванням, вартість якого залежить від того, який об’єм матеріалу ви хочете і плюс підсвічування. Про це все можна дізнатися зателефонувавши нам за зручним для вас номером, вказаним на сайті компанії. Ми завжди раді бути корисними кожному замовнику і надаємо допомогу в процесі вибору того чи іншого товару. Також ви зможете з нашою допомогою оформити замовлення. Наша задача – не підводити своїх клієнтів і робити все вчасно. Тому товар і його установку ви отримаєте невдовзі після замовлення. Майстри своєї справи компанії Stoliko завжди готові приступити до роботи і виконати її на найвищому рівні. Не втрачайте можливості створити такий неповторний і красивий затишок у вашому домі. Чекаємо на ваш дзвінок!

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#