Інсталяції і панно з оніксу

Як зробити приміщення яскравіше і оригінальніше? Якщо Ви шукайте нестандартні рішення для оформлення дизайну інтер’єру за невисоку вартість, то ми готові з радістю запропонувати найкращі варіанти його облаштування, а саме підвіконня і панно з натурального каменю – онікса. Це гарний і досить популярний кварцовий камінь, який володіє найбільшою кількістю різноманітних забарвлень і незвичайними візерунками, а самою його головною характеристикою є здатність пропускати світло. Тому пропонуємо звернути увагу на фото таких виробів в нашому каталозі, як:

Панно из оникса на стену

Панно з оніксу на стіну

Панно з оніксу виготовляється кваліфікованими дизайнерами і майстрами компанії Stoliko. Це в свою чергу є гарантією на якість виробів, які обов’язково стануть унікальною прикрасою будь-якого житла. Прикрасити даним витвором природи можна будь-яку кімнату: панно з оніксу можна розмістити на стіні, на барній стійці, прикрасити також можна поличку над каміном і багато іншого. Таким чином, створюється незвичайна атмосфера в інтер’єрі, яка буде вказувати на статус власника житла. Така прикраса в будинку порадує не одне покоління, так як онікс – це красивий і довговічний природний матеріал. І оскільки контакт з різними рідинами зведений до мінімуму, то це тільки подовжує його термін служби.

Оникс на стену с подсветкой

Онікс на стіну з підсвіткою

Онікс на стіну з підсвіткою стане незамінним елементом в оформленні інтер’єру приміщення. Уявіть тільки, як у Вашій оселі стане більш затишно з таким виробом? Оскільки онікс пропускає через себе промені світла, то установка підсвічування стане ідеальним рішенням при створенні надзвичайно чарівного затишку в домі. Ваші друзі обов’язково оцінять дизайнерський смак власника і разом з вами зможуть насолодитися комфортною і красивою обстановкою, а також проведеним приємним часом і спілкуванням. Натуральний онікс досить практичний матеріал, про це свідчить його декоративність, легкий процес полірування, а також простота в обробці. Представлений матеріал надає широкий простір для можливості втілювати найрізноманітніші ідеї в реальність.

Замовити оригінальний виріб з натурального каменю оніксу можна на сайті Stoliko. Ми пропонуємо виключно якісний товар для наших клієнтів. Завданням компанії є проконсультувати Вас з усіх питань щодо товару на сайті. Також надаємо допомогу при виборі матеріалу, який найкращим чином буде виглядати в інтер’єрі саме вашого житла. Чекаємо Вашого дзвінка!

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#