Підвіконня з каменю

Яке мармурове підвіконня найкраще вибрати? Якщо Ви хочете додати інтер’єру оригінальний вигляд, то цього можна досягти, використовуючи різні методи. Одним з методів є заміна старих підвіконь на нові з натурального каменю. Серед безлічі матеріалів застосовуваних для виготовлення підвіконь, мармур є найбільш поширеним. Його шляхетність гармонійно впишеться в Ваш інтер’єр, а також підкреслить стиль і смаки власника.

Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент мармурових, підвіконь з граніту і кварцу, замовити які ви можете вже зараз на нашому сайті за невисоку ціну:

Подоконники из бежевого мрамора

Підвіконня з бежевого мармуру

Підвіконня з бежевого мармуру чудово впишеться практично в будь-яке приміщення. Дане забарвлення є класичним і чудово доповнює інтер’єр витонченістю і вишуканістю. Також бежевий колір ідеально виглядає і допомагає створювати затишок і красу, тому його досить часто використовують у внутрішньому оформленні приміщень. Бежевий мармур виграшно підкреслить індивідуальний стиль будь-якого житла. Надійність і практичність даного матеріалу гарантовано підтверджується практикою. Мармур легко піддається очищенню і не накопичує в собі конденсат, який може легко утворюватися на підвіконнях з інших матеріалів, як дерево або пластик. Ще одними вагомими перевагами мармуру є вогнетривкість і вологостійкість.

Подоконники из белого мрамора

Підвіконня з білого мармуру

Підвіконня з білого мармуру підходить до всіх видів вікон і прекрасно поєднується із загальним інтер’єром. Даний колір так само як і бежевий, ідеально впишеться в будь-яке оформлення внутрішнього дизайну приміщення. Також світлі тони сприяють візуальному розширенню кімнати, тому підвіконня з білого мармуру підійде до будь-яких вікон і гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Вміру наповнена кімната білим кольором, включаючи і такий елемент дизайну як біле мармурове підвіконня, характеризується позитивними якостями, а саме досконалістю і завершеністю, а також сприяє натхненню і надає відчуття свободи. 

Подоконники из коричневого мрамора

Підвіконня з коричневого мармуру

Підвіконня з коричневого мармуру є доброю ознакою смаку і розвиненого почуття стилю у господаря оселі. Коричневий колір вселяє почуття впевненості, а також сприяє більш ефективному відпочинку. Поставивши квіти на підвіконня з коричневого мармуру, ви створите особливий настрій і затишок, в залежності від спектру колірних рішень вашого невеликого натюрморту. В цілому кажучи, викликати у оточуючих найрізноманітнішу позитивну реакцію буде не складно. Так як коричневий колір є самим природним, тому що найчастіше зустрічається в природі. Коричневе мармурове підвіконня робить загальний інтер’єр багатшим і яскравішим. Також даний матеріал чудово допомагає у вирішенні стильового оформлення приміщення.

Подоконники из серого мрамора

Підвіконня з сірого мармуру

Підвіконня з сірого мармуру своєю унікальністю і неповторністю здатне гармонійно підкреслити індивідуальність дизайнерського рішення і, найголовніше, смак власника. Також сірий колір свідчить про стабільність і гармонію. Елементи інтер’єру, в даному випадку мармурове підвіконня сірого забарвлення, є трендом. У створенні інтер’єру досить часто використовуються деталі даного кольору, за рахунок яких інші виступають на перший план і гармонують в загальному ансамблі оформлення простору. Результати роботи наших майстрів не помітити буде вкрай складно.

Подоконники из гранита

Підвіконня з граніту

Підвіконня з граніту більш дешевше, на відміну від мармурових. Але їх якість також не менш ефективна. У багатьох дизайнерських рішеннях граніт виглядає більш виграшно. Тому не варто упускати даний практичний і досить привабливий матеріал. Підвіконня з граніту також може стати чудовою прикрасою вікна і всієї кімнати. Так як різні візерунки та кольорові рішення граніту також дозволяють виявити фантазію в створенні унікального і стильного інтер’єру. Представлені фото гранітних підвіконь на сайті допоможуть Вам ознайомитися з асортиментом даного матеріалу і підібрати варіант, що найбільше підходить саме Вам.

Подоконники из кварцита

Підвіконня з кварциту

Підвіконня з кварциту є найміцнішим і найтвердішим виробом зі штучного каменю. Але це анітрохи не говорить про низькосортність матеріалу. Кварцит, на даний момент, купують найбільше. Його якість прочитується в надійності і міцності з самими різноманітнимиколірними рішеннями, які з легкістю імітують природні камені. Волога, пил і бруд не представляють жодної загрози підвіконню з кварциту. Також, ми з легкістю зробимо вам підвіконня будь-якої форми і конфігурації, без швів і стиків, все залежить від Вашого вибору, фантазії і бажання. Виготовлення підвіконня з кварциту здійснюється шляхом змішування натурального кварцу та акрилових смол. Додавання фарбувальних пігментів в дану суміш робить можливим створення різних забарвлень, а також імітації фактур дорогих порід натурального каменю.

Ми готові вирішити всі Ваші питання, що стосуються виготовлення підвіконь з каменя. Менеджер компанії з радістю допоможе Вам визначитися з вибором і підібрати найбільш виграшний варіант для гармонійного поєднання підвіконня з інтер’єром. Досить просто скористатися контактними даними на сайті і зв’язатися з нами. Чекаємо на ваш дзвінок і бажаємо приємних покупок на Stoliko!

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#