Каміни і стільниці для зони барбекю

Стільниці для камінів і барбекю в компанії STOLIKo

Компанія STOLIKo виготовляє кам’яні стільниці для вулиць й приміщень, полички і стільниці для камінів і барбекю. На нашому сайті можна замовити камінну полицю з каменю, яка ідеально підходять для експлуатації в умовах відкритого і закритого простору. Вигідні і завжди обґрунтовані ціни – суттєвий аргумент на користь замовлення таких виробів саме в нашій компанії.

Камінні полиці на замовлення: будь-який рівень складності

Природний камінь в інтер’єрі використовується з давніх-давен, він не втратив своєї актуальності і в наші дні. Це ознака достатку і респектабельності, вишуканого смаку і стабільності. Ми пропонуємо різні елементи декору, які дозволяють привнести в інтер’єр неповторність за рахунок унікального природного малюнка. Матеріал виглядає однаково дорого і благородно в елегантних або чітких формах правильної геометрії, в теплих і холодних відтінках, з яскраво вираженим або візерунком, що тільки злегка проступає. У нас можна придбати камінні полиці на замовлення, які виконані в класичному або сучасному стилі. Досить тільки висловити ваші побажання, і наші майстри візьмуться за роботу будь-якої складності.

Для створення теплої і затишної атмосфери в будинку необхідний камін. Він є символом сімейного вогнища і центральною композицією в будь-якому приміщенні. Красиво поєднується мармурова стільниця для каміна і поличка, виготовлена з одного виду каменю в єдиній кольоровій гамі. Додатковий елемент декору служить не тільки прикрасою, але і несе в собі корисний функціонал. На полиці розміщують годинник, канделябри, рамки з фотографіями та інші приємні і милі серцю дрібнички.

Кам’яна стільниця для каміна з граніту крім естетики має цілу низку високих споживчих характеристик:

  • – надійна і довговічна;
  • – гарна і вишукана;
  • – стійка до різного роду зовнішніх впливів.

На відміну від мармуру камінна полиця з граніту не вимагає особливого догляду, на ній не утворюються подряпини, вона тверда і міцна. Поверхні з даного матеріалу не страшні механічні пошкодження і випадкові удари.

Цей природний матеріал ідеально підходить для оформлення камінів і не втрачає свого привабливо виду і властивостей під відкритим небом. Гранітна стільниця для барбекю – відмінний вибір для створення затишного куточка на власній території.

Міцна і безпечна, практична і красива стільниця для барбекю з каменю розрахована на тривалу експлуатацію в різних погодних умов і температурних режимах. Агресивна дія навколишнього середовища, підвищена вологість і пекучі сонячні промені не страшні гранітній стільниці для барбекю. Камінь абсолютно безпечний і може контактувати з їжею без шкоди для людини.

Мармурова камінна полиця – естетичний вигляд

Ми пропонуємо своїм клієнтам замовити камінну полицю з мармуру в STOLIKo для прикраси інтер’єру кімнати. Декоративні властивості цього чудесного матеріалу надзвичайно багаті і вражають своєю різноманітністю відтінків кольорів, малюнків і текстур. За рахунок особливих характеристик каменю існує можливість обробляти його, створювати на ньому візерунки та полірувати поверхню.

Вишукана мармурова камінна полиця виглядає дуже ефектно в будь-якому інтер’єрі. Чудові теплові властивості каменю акумулюють енергію, після чого передають її в простір приміщення. При належному догляді і дбайливому ставленні мармур прослужить довгі роки, радуючи власників бездоганним зовнішнім виглядом. Беручи до уваги в процесі експлуатації ряд факторів, що впливають на естетику виробу, привабливість предметів побуту із мармуру залишається незмінною.

Розрахувати вартість

Обов'язково!
Обов'язково!
#